O inwestycji Wilanowska Crescent
Wilanowska Crescent to wyjątkowa inwestycja położona
w centrum Mokotowa, tuż przy stacji metra
Wilanowska.

Mieszkania

Wilanowska Crescent to ekskluzywna kameralna inwestycja, składająca się z 25 apartamentów.

Apartamenty Wilanowska Crescent

Metraże: 29,94 m2 do 89,3 m2
Liczba pokoi: 1-4
Piętra: 6
Liczba lokali: 25 ekskluzywnych apartamentów, lokale usługowe na parterze

Wilanowska Crescent to 25 ekskluzywnych apartamentów, przyciągających tych, którzy cenią sobie świetną lokalizację, funkcjonalność oraz nowoczesną architekturę wpisaną w zielone otoczenie miasta. Mokotów to najpopularniejsza dzielnica Warszawy, która łączy w sobie energię miasta, biznesu, rozrywki ze spokojem i zielenią.

 

Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje wysoki komfort życia.

Wilanowska Crescent to wyjątkowa inwestycja położona w centrum Mokotowa.  Mokotów to najpopularniejsza dzielnica Warszawy, która łączy w sobie energię miasta, biznesu, rozrywki ze spokojem i zielenią. Jej mieszkańcy mogą korzystać z licznych terenów zielonych: Pola Mokotowskiego, Parku Morskie Oko, Jeziorka Czerniakowskiego, Parku Arkadia, Dolinki Służewskiej, Parku Królikarnia. Podróż ze stacji metra Wilanowska do Lasu Kabackiego zajmie 12 minut.

 

Na Mokotowie swoje siedziby mają  największe prywatne i publiczne uczelnie.W odległości 800 m od inwestycji znajduje się prywatna Uczelnia Łazarskiego, zaś 1,5 km Uniwersytet Warszawski Wydział Zarządzania. 3 przystanki metra od  budynku

zlokalizowane są Szkoła Główna Handlowa i Politechnika Warszawska. Do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego dojedziemy stąd w 8 minut, zaś do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 13 minut.

 

Mokotów to także największa dzielnica biznesowa w Warszawie, oferująca ponad 1,4 mln m² powierzchni biurowej do wynajęcia. Swoje siedziby mają tutaj największe polskie i zagraniczne firmy. Wilanowska Crescent to dogodna lokalizacja również dla pracowników Mokotowa Biznesowego, skąd mają zaledwie 5–10 minut do pracy.

Lokalizacja inwestycji tuż przy stacji metra Wilanowska, w pobliżu Galerii Mokotów i Biznesowego Mokotowa.

W projekcie zastosowano naturalne materiały – kamienie, drewno. Elewację częściowo porastać będzie roślinność pnąca. Ściany zewnętrzne wykończono tynkiem szlachetnym najwyższej jakości.

Wejście do budynku znajduje się w podcieniu i prowadzi przez szklaną witrynę do reprezentacyjnego holu windowego. Hol ozdabia zielona ściana z roślin – ogród wertykalny.

W budynku zapewniono podziemny garaż, cichobieżne windy renomowanego producenta, energooszczędne oświetlenie, miejsca postojowe dla rowerów, elegancko i pięknie wykończone korytarze oraz monitoring. Wejścia do mieszkań  zdobią drewniane portale. Części wspólne wyróżniają się wysoką jakością  zastosowanych materiałów wykończeniowych (okładziny z kamieni naturalnych, elementy szklane, forniry).

Dostęp do budynku odbywa się przy pomocy klucza zbliżeniowego. Przed budynkiem od strony południowej znajduje się roślinność zielona z trawnikiem i drzewami.

Część mieszkalna zaczyna się od pierwszego piętra, natomiast parter został zaprojektowany z myślą o butikach, sklepikach i kawiarniach. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy jasne i przestronne apartamenty o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 90 m2), foyer, zieloną przestrzeń rekreacyjną, a także szereg udogodnień, które znacząco wpływają na wysoki standard życia.

Wilanowska Crescent została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Wysoki standard wykończeniowy z użyciem najwyższej klasy materiałów i technologii wyróżniają inwestycje, podobnie jak wszystkie dotychczasowe inwestycje dewelopera.

Nowoczesna architektura,  piękne, naturalne elewacje i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Wilanowska Crescent wyróżnia się w mokotowskiej panoramie miasta.

Wyszukiwarka mieszkań

Sprawdź dostępność lokali

Wilanowska Crescent to 25 ekskluzywnych  apartamentów,  przyciągających tych, którzy cenią sobie świetną lokalizację, funkcjonalność oraz nowoczesną architekturę wpisaną w  zielone otoczenie miasta.

Wyszukiwarka mieszkań
Sprawdź dostępność lokali
Jesteś zainteresowany inwestycją
Wilanowska Crescent?
BIURO SPRZEDAŻY

Kontakt:

Tel. 506 500 698
(w godzinach 8-20)

 

e-mail: oferta@5avenueholding.com

Biuro sprzedaży:

5th Avenue Holding
Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa

 

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Adres inwestycji:

Wita Stwosza 50a
Warszawa

Form. kontaktowy PL / Wilanowska Crescent
Wymagane zgody *

Administratorem danych jest Flora Development bis sp. z o.o sp. k.. z siedzibą w Warszawie, (00-497) Warszawa, ul. Nowy Świat 2 00-497. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Flora Development bis sp. z o.o sp. k. w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez Spółkę oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez Flora Development bis sp. z o.o sp. k.zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w każdym czasie. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Spółki należy kierować na adres: Flora Development bis, Warszawa, ul. Nowy Świat 2, 00-497 z dopiskiem "Dane Osobowe".

flora-footer-left-2
Biuro sprzedaży
5th Avenue Holding
Armii Ludowej 26

00-609 Warszawa

Kontakt: Tel. 506 500 698  |  e-mail: oferta@5avenueholding.com
Czynne: Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 -17.00

 

flora-footer-right-2
CLOSE
CLOSE