O firmie Wilanowska Crescent
Inwestycja realizowana jest przez spółkę holdingu 5th Avenue Holding – Flora Development. 5th Avenue Holding to firma developerska realizująca własne kompleksowe projekty inwestycyjne w branży obiektów komercyjnych, powierzchni biurowych, hotelowych, centrów handlowych, a także w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego,
INWESTYCJE
Inwestycja realizowana jest przez spółkę holdingu 5th Avenue Holding – Flora Development

Doświadczenie oraz zdobyta wiedza przekładają się na wymierne sukcesy bez względu na panującą sytuację gospodarczą. W swoich realizacjach skupiamy się na dokładnie przemyślanych, starannie opracowanych projektach, dbamy o wysoki standard wykonania oraz o detal architektoniczny. Stawiamy na unikalne i prestiżowe lokalizacje. Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz liderami w branży generalnego wykonawstwa.

 

Długoterminowa strategia firmy oparta jest na zaangażowaniu i optymalnym dostosowaniu oferty do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów, co jest najlepszą gwarancją długoterminowego bezpieczeństwa i rosnącej z dnia na dzień wartości inwestycji.

Wszystkie realizowane przez nas obiekty mieszkaniowe i komercyjne charakteryzują się optymalnym doborem lokalizacji, odpowiednim otoczeniem, zachowując jednocześnie wyjątkową elastyczność, funkcjonalność i zgodność z najnowszymi kanonami jakości.

 

Również dzięki maksymalnej racjonalizacji przestrzeni użytkowej nasze projekty zapewniają nową jakość życia codziennego i nowe standardy pracy.

Bezpieczeństwo zakupu
WILANOWSKA CRESCENT

Zakup nieruchomości dla wielu jest najbardziej poważną inwestycją w życiu. Dokładamy największej staranności aby Państwo czuli się bezpieczni i zadowoleni. Flora Development jest wiarygodnym partnerem, który dba o zabezpieczenia interesów Klienta i jego satysfakcji.

Grunt
WILANOWSKA CRESCENT

Inwestycja posiada prawomocne pozwolenie na budowę oraz jest realizowana na gruncie, który jest w użytkowaniu wieczystym dewelopera. Po wybudowaniu budynku Nabywcy będą mogli przekształcić użytkowanie wieczyste we własność.

Twoje środki są bezpieczne
WILANOWSKA CRESCENT

Środki finansowe wpłacane przez Nabywców, zgodnie z zawartymi umowami deweloperskimi, są gromadzone na rachunku powierniczym. Bank wypłaca środki inwestorowi dopiero po weryfikacji, czy dany etap budowy został zakończony i tylko z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia deweloperskiego.

Umowa
WILANOWSKA CRESCENT

Dbamy o to,  by prawa i obowiązki stron umowy były określone w sposób gwarantujący równość obu partnerów w transakcji. Wszystkie zapisy zgodne są z przepisami ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (tzw. ustawy deweloperskiej).

Rzetelne informacje
BIURO SPRZEDAŻY

Przed zakupem Klient może zapoznać się z prospektem informacyjnym, który zawiera kompletne informacje o deweloperze i prowadzonej inwestycji, a także z projektem budowlanym, pozwoleniami i innymi dokumentami.

Finansowanie
WILANOWSKA CRESCENT

Inwestycja jest finansowana przez ogólnopolski bank w Warszawie, oferujący również kredyty hipoteczne dla nabywców mieszkań. Wszystkie wpłaty lokatorów po podpisanej notarialnie umowie deweloperskiej wpływają na rachunek powierniczy, z którego środki przekazywane są po akceptacji banku i jedynie na budowę niniejszej inwestycji.

Generalny wykonawca i nadzór budowlany
WILANOWSKA CRESCENT

Generalnym Wykonawcą inwestycji jest jedna z największych firm budowlanych w Europie, której działalność obejmuje pełen zakres usług budowlanych.

Dzięki temu klienci mają pewność, że inwestycja będzie zrealizowana kompleksowo, terminowo oraz na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany inwestycją
Wilanowska Crescent?
BIURO SPRZEDAŻY

Kontakt:

Tel. 506 500 698
(w godzinach 8-20)

e-mail: oferta@5avenueholding.com

Biuro sprzedaży:

5th Avenue Holding
Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa

 

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Adres inwestycji:

Wita Stwosza 50a
Warszawa

Form. kontaktowy PL / Wilanowska Crescent
Wymagane zgody *

Administratorem danych jest Flora Development bis sp. z o.o sp. k.. z siedzibą w Warszawie, (00-497) Warszawa, ul. Nowy Świat 2 00-497. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Flora Development bis sp. z o.o sp. k. w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez Spółkę oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez Flora Development bis sp. z o.o sp. k.zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w każdym czasie. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Spółki należy kierować na adres: Flora Development bis, Warszawa, ul. Nowy Świat 2, 00-497 z dopiskiem "Dane Osobowe".

flora-footer-left-2
Biuro sprzedaży
5th Avenue Holding
Armii Ludowej 26

00-609 Warszawa

Kontakt: Tel. 506 500 698  |  e-mail: oferta@5avenueholding.com
Czynne: Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 -17.00

 

flora-footer-right-2

CLOSE
CLOSE