Wilanowska Crescent
Video Chat
wo
Biuro obsługi klienta Wilanowska Crescent
SPOTKANIE
ONLINE
Zapraszamy do kontaktu
Spotkanie w formie video to doskonałe narzędzie do szybkiej komunikacji z naszym biurem obsługi online. Nasi pracownicy profesjonalnie i rzeczowo odpowiedzą na każde Twoje pytanie.
Umówienie na spotkanie online odbywa w czterech
prostych poniższych krokach:
01
Krok pierwszy
Wypełnij poniższy formularz, zaproponuj date i godzine i zgłoś chęć spotkania online.
02
Krok drugi
Oczekuj potwierdzenia. Po sprawdzeniu dostępności otrzymasz informację mail potwierdzającą spotkanie lub sugestie nowego terminu.
03
Krok trzeci
Przygotuj się do rozmowy z pracownikim naszego biura. Włącz kamerę oraz mikrofon .
04
Krok czwarty
Otwórz link przesłany od naszego biura obsługi klienta.
Zaproponuj termin spotkania
Twoje zgłoszenie zostanie przesłane  do  biura Wilanowska Crescent
Form. spotkanie online / Wilanowska Crescent
Godzina *
:
Wymagane zgody *

Administratorem danych jest Flora Development bis sp. z o.o sp. k.. z siedzibą w Warszawie, (00-497) Warszawa, ul. Nowy Świat 2 00-497. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Flora Development bis sp. z o.o sp. k. w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez Spółkę oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez Flora Development bis sp. z o.o sp. k.zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w każdym czasie. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Spółki należy kierować na adres: Flora Development bis, Warszawa, ul. Nowy Świat 2, 00-497 z dopiskiem "Dane Osobowe".

flora-footer-left-2
Biuro sprzedaży
5th Avenue Holding
Armii Ludowej 26

00-609 Warszawa

Kontakt: Tel. 506 500 698  |  e-mail: oferta@5avenueholding.com
Czynne: Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 -17.00

 

flora-footer-right-2
CLOSE
CLOSE